Arabalı Kurye

(0212) 210 5557

  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018
Arabalı Kurye

Arabalı Kurye Hizmeti

(0212) 210 5557

Arabalı Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Arabalı Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Arabalı Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Arabalı Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Arabalı kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Arabalı Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Arabalı Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Arabalı Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Arabalı Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Arabalı Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Arabalı Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Arabalı Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Arabalı Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Arabalı Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Arabalı Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Arabalı Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Arabalı merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment