İkitelli Kurye

0212 617 7060

İkitelli Kurye
  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018

İkitelli Kurye Hizmeti

0212 617 7060

İkitelli Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
İkitelli Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
İkitelli Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden İkitelli Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. İkitelli kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
İkitelli Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. İkitelli Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
İkitelli Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. İkitelli Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
İkitelli Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
İkitelli Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
İkitelli Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
İkitelli Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
İkitelli Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
İkitelli Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

İkitelli merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment