Toplu Dağıtım Kurye

(0216) 442 1241

  • Hasan Peker
  • 18 Ocak 2018
Toplu Dağıtım Kurye

Toplu Dağıtım Kurye Hizmeti

(0216) 442 1241

Toplu Dağıtım Kurye motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Toplu Dağıtım Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Toplu Dağıtım Kurye şirketine gelen her gönderi Pera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden Toplu Dağıtım Kurye gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. Toplu Dağıtım kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Toplu Dağıtım Kurye'ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Toplu Dağıtım Kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Toplu Dağıtım Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir. Toplu Dağıtım Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.
Toplu Dağıtım Kurye aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Toplu Dağıtım Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Toplu Dağıtım Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Toplu Dağıtım Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Toplu Dağıtım Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Toplu Dağıtım Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Toplu Dağıtım Kurye Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Toplu Dağıtım merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Leave A Comment